Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETORE Xhi & Son shpk, kompani qe meret me perpunimin e hekurit dhe te llamarines Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ndihmes per punimin e llamarines, Adresa: Ish Uzina Partizani, rr. “Ibrahim Pashe Bushatliu”, nr. 4, Tirane

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

MARANGOZ KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Me eksperience pune. Mosha deri 38 vjeç, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne:

Botuar më 10/10/2019
shume e mire

PUNETOR KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES Kërkon të punësojë

Paga: e Kenaqshme |

Punetor per pune te pergjithshme ne Kantier. Mosha deri 38 vjeç, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne:

Botuar më 10/10/2019
e Kenaqshme
)