Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE Pastrim Kimik Alfa tek Mine Peza Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per pastrim kimik. Me eksperience pune. Orari i Punes 6 ore dhe e djela pushim. Te interesuarit te kontaktojne ne kete numer kontakti, Adresa: Rr. "Mine Peza"

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

LAVAZHIER LAVAZH Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa minimale ditore 1200 leke |

(Punetor Lavazhi), me ose pa eksperience pune, Adresa: Laprake

Botuar më 14/10/2019
Pagesa minimale ditore 1200 leke

Lavazh Kërkon të punësojë Lavazhier

Me eksperience pune per larje makinash dhe Lavazhier me eksperience pune ne larjen e Tapicerise se makinave, Adresa: Porcelan

Botuar më 13/10/2019

PUNETOR VINI DURAL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

KERKOHET PUNETOR PER DURALUMIN Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Dritan Hoxha", Laprake, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

PERKTHYES/E Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

I/e gjuhes Greke. Personi te jete i/e paisur me Dipllome ose Certifikate Gjuhe. Te jete njohse e mire e rrjeteve sociale dhe email-it

Botuar më 08/10/2019
e kenaqshme

SPECIALIST GIPSI Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

GIPSI SI DHE PER OPATINIM LYERJE me eksperience pune te jete i komunikueshem dhe sistematik ne pune puna me afat te gjate

Botuar më 07/10/2019
e kenaqshme
)