Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Njoftime pune - Kerkohet Kerkoj shitese ne dyqan orash dhe bizhuteri argjendi

Paga: e kenaqshme |

Dyqani ndodhet ne rrugen e Kavajes, te interesuarit mund te na dergojne cv ne adresen e gmail [email protected] ose ne numrin e telefonit.

Botuar më 26/03/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqan Orash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna 6 ore ne dite, te interesuarit mund te na dergojne cv ne adresen e gmail [email protected] ose ne numrin e telefonit.

Botuar më 26/03/2023
e kenaqshme

PUNONJESE BRUMI NJOFTIME PUNE - PUNISHTE BRUMI

Paga: E Kenaqshme |

Punishte brumi kerkon te punesoje punonjese ne prodhim, ofrohen kushte te mira pune, dhe ambjent familjare. dita e diele eshte pushim., Adresa: Kombinat, Tiranë

Botuar më 17/03/2023
E Kenaqshme
)