Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAVAZHIER LAVAZH FIOR DI BOSCO Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

0697040031 Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 28/09/2021
Ofrohen paga shume te mira

LAVAZHIER Njoftime pune LAVAZH kerkon te punesoje: Lavazhier - Menaxher

Paga: me mareveshje + bonuse |

Mosha mbi 25 vjeç. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 26/09/2021
me mareveshje + bonuse

MONTUES Njoftime pune nga Fabrike Kolltuqesh kerkon te punesoje: Montues skeletesh per kolltuqe Kërkon të punësojë

Paga: mbi mesataren |

Puna nga e hene ne te shtune. 8 ore ne dite. Transporti mundesohet falas nga kompania., Adresa: Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 24/09/2021
mbi mesataren

PUNETOR LAVAZHI Njoftime pune Lavazh Makinash Kërkon të punësojë

Paga: me % |

Te jene me eksprience pune ne larjen e makinave dhe te Tapicerive. Ofrohen kushte te mira pune, te kene eksperience pune, Adresa: Rr. "Petronini Luarasi", tek ish Tregu Elektrik

Botuar më 22/09/2021
me %

SHOFER TAXIE Njoftime pune - Kekohet

Paga: e kenaqshme |

Puna part time dhe full time. Me eksperience pune. Te jete i paisur me deshmi taksie, Adresa: Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 21/09/2021
e kenaqshme

SHOFER Kompania Luxury Bedding Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

-Te kete experience pune. -Te kete patenten e klasit C. -Te jete i sakte, te dije te marri pergjegjesi. -Mosha mbi 30 vjec, Adresa: Autostrade Tirane-Durres km 11

Botuar më 20/09/2021
e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune Firma "Tirana Dua Gaz" me qender te Vaqarr Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga dhe kushte shume te mira pune |

Shoferte te klasit B dhe C per shperndarjen e bombulave te gazit ne Tirane me WV Cady, Adresa: Vaqarr

Botuar më 19/09/2021
Ofrohen paga dhe kushte shume te mira pune

LAVAZHIER LAVAZH Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Todi Shkurti", prane tregut Elektrik

Botuar më 19/09/2021
e kenaqshme
)