Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Taxie. Te jete i pajisur me deshmi taksisti. Me eksperience pune. Te jete i rregullt dhe korrekt., deri ne 50 vjeç

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme
)