Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KONSULENT/E SHITJEJE BENIAN SHA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kriteret: Te jete me arsim te mesem. Eksperienca ne pozicion te ngjashem dhe arsimi i larte jane perparesi. Te zoteroje aftesi shume te mira komunikimi. Te jete i mireorganizuar, i sakte dhe korrekt ne pune. Te interesuarit te dergojne CV me foto ne adresen e emailit ose te kontaktojne ne nr e kontaktit

Botuar më 16/09/2019
e kenaqshme

Kompania Go Taxi Kërkon të punësojë Lavazhier

Me eksperience pune. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 15/09/2019

EUROCAR Rentals Kërkon të punësojë Punonjes

Punonjes te ri. Kriteret e aplikanteve jane: Te kete patente, te dije nje gjuhe te huaj, te jete i komunikueshem dhe me etike pune, si dhe te perdore kompjuterin. Mundesi ngritje ne detyre. Dergoni e-mail ose whatsapp, kompani makinash me qera,

Botuar më 15/09/2019

DYQAN PJESE KEMBIMI MAKINASH BEST TECH Kërkon të punësojë Shperndares

Me motorrin e Firmes. Preferohet te kete eksperience pune ne kete fushe. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek kryqezimi ne laprake tek pallatet Hawai, poshte klinikes mjekesore Glob

Botuar më 12/09/2019

DYQAN PJESE KEMBIMI MAKINASH BEST TECH Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Ne terren, preferohet me eksperience pune ne kete fushe, Tiranë, Adresa: Tek kryqezimi ne laprake tek pallatet Hawai, poshte klinikes mjekesore Glob

Botuar më 12/09/2019

LAVANDERI ELITE Kërkon të punësojë Punetor

Me ose pa eksperience pune. Mosha mbi 25 vjeç, Adresa: Tek kthesa e Kamzes

Botuar më 09/09/2019