Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETORE Vende te lira pune - SHTYPSHKRONJE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Shtypshkronje, preferohet me ose pa eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

MESUESE INSTITUCION ARSIMOR PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te ciklit parashkollor / cikel i ulet. Te kene arsimin perkates. Mosha nga 24 - 56 vjec 0694041013, me minimumi 2 vjet eksperience., ofrohet transport dhe dreka, te interesuarat te dergojne cv-ne e tyre ne whatsaap

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

SEKRETARE INSTITUCION ARSIMOR PRIVAT kerkon te punesoje: SEKRETARE SHKOLLE

Paga: e kenaqshme |

Kane perparesi kandidatet qe kane njohuri dhe eksperience te meparshme ne finance. Te jene te komunikueshme dhe te sjellshme., ofrohet transport dhe dreka, te interesuarat te dergojne cv-ne e tyre ne whatsapp, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

EDUKATORE Oferta pune - Kopesht femijesh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me arsim perkates per mesuesi dhe per ciklin e ulet, me eksperience pune, mosha deri ne 45 vjec, kushte te mira pune, Adresa: Rruga e kavajes, ish parku i autobuzave, Tiranë

Botuar më 22/09/2023
e kenaqshme

EDUKATORE PER CERDHE Njoftime pune - KOPESHTI ANNA’S Kerkon te punesoje Edukatore per Cerdhe

Paga: Kushte dhe page te kenaqshme! |

Ju mirepresim!, Adresa: Prane Tv Klan. ne Porcelan

Botuar më 21/09/2023
Kushte dhe page te kenaqshme!

EDUKATORE KOPSHTI Njoftime pune - KOPESHTI ANNA’S Kerkon te punesoje Edukatore Kopshti

Paga: Kushte dhe page te kenaqshme! |

Ju mirepresim!, Adresa: Prane Tv Klan. ne Porcelan

Botuar më 21/09/2023
Kushte dhe page te kenaqshme!

KUZHINIERE Njoftime pune - KOPESHTI ANNA’S Kerkon te punesoje Kuzhiniere

Paga: Kushte dhe page te kenaqshme! |

Ju mirepresim!, Adresa: Prane Tv Klan. ne Porcelan

Botuar më 21/09/2023
Kushte dhe page te kenaqshme!

EDUKATORE Njoftime Pune - KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: E Kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Kombinat, Rruga Haki Stermilli

Botuar më 21/09/2023
E Kenaqshme

KUZHINIERE Njoftime pune - KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Kombinat, rruga haki stermilli

Botuar më 21/09/2023
e kenaqshme

MESUESE Njoftime pune - Kopshti Ledion kerkon Mesuese Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

* Te kete mbaruar arsimin parashkollor ose cikline e ulet, Adresa: Perball karburant Anel, Yzberisht

Botuar më 21/09/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme
)