Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BICIKLETE

Bicikleta eshte elektrike e markes "Cinzia"

Botuar më 23/05/2018
900,00 euro

BILARDO GARLANDO,

Fushe dhe sponde te reja, e pajisur me gure dhe steka, Durres, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2018
65.000 leke

FUSTAN NUSERIE I BARDHE

Viti 2017, e kompletuar me te gjitha aksesoret.

Botuar më 18/05/2018
30.000 leke

SHITET BARKA VELIA

8m e gjate, me 2 motorre, 5 shtreter, tualet, lavaman, 2 plitka gatimi,, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/05/2018
9.000,00 euro

PISTE

VRAPIMI PROFESIONALE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”, gjendja: shume e mire - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/05/2018
59.000 leke

ORGANO

Shen kong, ngj e zeze, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO", gjendja: shume e mire

Botuar më 15/05/2018
15.360 leke

SHITEN DY FRIZAMONIKA

Ne gjendje te mire, njera 120 base. 80.000 leke I diskutueshem dhe 40 base per kurse per femije.

Botuar më 15/05/2018
20.000 leke

SHITET BICIKLET MONTABAI

Marka Italiane., gjendja: shume e mire

Botuar më 14/05/2018
5.000 leke

KERKOHET TE BLEHET GOMONE

Gomonja te jete me permasa deri ne 4m, mundesisht te jete e pajisur dhe me lopata. Gomonia te jete e re ose ne gjendje te mire me dokumentacionin perkates. te interesuarit

Botuar më 14/05/2018
300,00 euro