Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Botuar më 20/03/2019
1.100,00 euro

SHITET BILARDO SNOOKER

Anglez me permasa 3x1.5m, kasa prej druri lisi, cope e re origjinale qe i nderrohet per here te pare, nderrim i mundshem me makine, Elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/03/2019
1.800,00 euro

OKAZION!! SHITEN 5 BILARDO CANSUL BY GARLANDO, ITALIANE, TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA AKSESORET DHE PAISJET PERKATESE,

2 kondicioner qendror marka Fujitsu 45 btu dhe 60 btu. Ne gjendje shume te mire pune., Çmimi i kondicionereve per secilin eshte

Botuar më 17/03/2019
1.500,00 eurocmimi/cope