Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMPJUTER SET KOMPLET OKAZION

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 180 Euro

Fujitsu Esprimo MT P910, Set kompjuterik i kompletuar, produkt gjermanKompjuter super i pershtatshem per pune zyre dhe perdorim 24 ore Per me shume info kontaktoni ne whatsapp ose Nr. cel, Tirane

Botuar më 23/05/2020
180,00 euro
)