Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET SKANER DEDEKTOR

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.500 Euro

Gjerman per kerkim floriri dhe tynele, pak i perdorur, kerkon dhe ndan llojin e metalit, te fshehur ne toke. Mund te dalloj dhe tunelet e fshehta deri ne 15 m thellesi. Te dhenat shikohen ne kompjuter me pamje 3D, TIRANE

Botuar më 18/10/2019
6.500,00 euro
)