Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER OKAZION SSD 512GB 40 MIJË LEKË TË VJETRA

gjendja: E re | Tiranë | 4.000 Leke

Shes SSD 500 GB të ri. I përshtatshëm për çdo lloj laptopi apo kompjuteri fiks. SSD eshte shume cilesore.Çmim 40 mije lekë të vjetra. Dërgohet me postë në çdo qytet. 0695261592, Tirane

Botuar më 30/06/2023
4.000 lekeper cope

ANTMINER L3+

gjendja: E mire | 500 Euro

Shitet AntMiner L3+ ne gjendje pune. Minon LiteCoin dhe DogeCoin

Botuar më 07/06/2023
500,00 euro

HDD LAPTOPI 3 MUAJ I PERDORUR

30.000

Shitet Hdd laptopi i markes Samsung, 500 gb, Rruga Pavaresia, Plazh

Botuar më 05/06/2023
30.000 leke

SSD 1TB DHE 512GB ACOS NEW

45.000 Leke

Shiten SSD 1TB dhe 512gb Acos New, Durres

Botuar më 23/05/2023
45.000 leke
)