Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SET NGRËNIE LUX

gjendja: E re | 500 Euro

Dimensionet 140x80 cm me hapje 40 cm., Bulevardi Blu, 500 m përpara urës së Tapizës (Qerek),drejtimi Tiranë -Fushë Krujë.

Botuar më 28/09/2023
500,00 euro

KËND NICA

gjendja: E re | 399 Euro

Shërben gjithashtu si hapësirë magazinimi dhe mund të kthehet edhe në krevat dopio. Dimensionet 250x160cm., Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
399,00 euro

KËND DEA

gjendja: E re | 619 Euro

Falë dimensioneve të mëdha mund të kthehet shumë thjeshtë në KREVAT SUPERDOPIO dhe nga ana tjetër të shërbejë si hapësirë për magazinim. Dimensionet cm 290 x 240., Rr. Ferit Xhajko, përball Restaurant Durrësit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
619,00 euro

KUZHINE E KOMPLETUAR (ME DOREZA INKASO)

gjendja: E re | 1.139 Euro

Të përfshira në cmim janë: Kuzhina 2.6 metra (me doreza inkaso) Frigoriferi Aspiratori hinkë Lavapjata me 2 gropa të thella Pjanurë xhami (me prekje) Furra inkaso, Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
1.139,00 euro

KUZHINË E KOMPLETUAR

gjendja: E re | 949 Euro

•Të përfshira në çmim: Kuzhina 2 metra Aspiratori hinkë Lavapjata me 2 gropa të thella Pjanurë xhami (me prekje) Furra inkaso, Rr. Ferit Xhajko, përball Restaurant Durrësit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
949,00 euro

KËND RONNIE

gjendja: E re | 499 Euro

Falë mekanizmave mund të përshtasni krahun anësor për ta bërë qëndrimin tuaj sa më komod.Dimensionet cm 290 x 230., Bulevardi Blu, 500 m përpara urës së Tapizës (Qerek),drejtimi Tiranë -Fushë Krujë.

Botuar më 28/09/2023
499,00 euro

SOXHORNO AXL

79 Euro

E përshtatshme për të gjitha ambjentet tuaja.Dimensionet : 140cm, Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
79,00 euro

PORTMANTO

gjendja: E re | 279 Euro

Dimensionet: 160x33x200h, Rr. Ferit Xhajko, përball Restaurant Durrësit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
279,00 euro

KEND

gjendja: Shume e mire | 32.000 Leke

KEND KOLLTUKESH 280X280, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 27/09/2023
32.000 leke

PASQYRE

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

PASQYRE E ZEZE, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 27/09/2023
4.000 leke
)