Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | 33.500 Leke

Me 6 karrige, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 29/09/2023
33.500 leke

TAVOLINE MESI

gjendja: E mire | 4.000 Leke

E bardhe me dizenjo, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
4.000 leke

KARRIGE STATIKE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.800 Leke

Me cope ngj bezhe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
2.800 leke/cope

TAVOLINË ZYRE

gjendja: E re | 129 Euro

Kompakte dhe praktike, ato përfshijnë të gjithë hapësirën që ju nevojitet për një ambient pune të rregullt dhe plot stil.Dimensionet: 120x60x73h, Rr. Ferit Xhajko, përball Restaurant Durrësit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
129,00 euro

SET NGRËNIE (ME 6 KARRIGE)

gjendja: E re | 349 Euro

Dimensionet 140x80 cm me hapje 40 cm., Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
349,00 euro

SET NGRËNIE LUX

gjendja: E re | 500 Euro

Dimensionet 140x80 cm me hapje 40 cm., Bulevardi Blu, 500 m përpara urës së Tapizës (Qerek),drejtimi Tiranë -Fushë Krujë.

Botuar më 28/09/2023
500,00 euro

ARREDIM NGA MONIR FURNITURE TAVOLINE MESI

Tiranë |

MONIR FURNITURE ME NJË EKSPERIENCË 10 VJECARE NE FUSHEN E ARREDIMIT. MONIR FURNITURE VJEN NE NDIHME ME ZBATIMIN E PROJEKTEVE TE MOBILIMIT PER VILA, DUPLEKSE, LOKALE, ZYRA ETJ, Rr. Myslym Keta Tufine

Botuar më 26/09/2023

TAVOLINE

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

TAVOLINE PUNE 130X60 LARTESI 75, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 23/09/2023
15.000 leke
)