Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TRINE TEKE

gjendja: Shume e mire | 3.500 Leke

Druri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 02/02/2023
3.500 leke

SKELET KREVATI DOPIO

gjendja: Shume e mire | 16.500 Leke

Me tapiceri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 31/01/2023
16.500 leke

DYSHEK SUPERDOPIO

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Me trine metalike dhe bambu, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 27/01/2023
12.000 leke
)