Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KULLTUKE

gjendja: Shume e mire | 28.000 Leke

KULLTUKE 3+2+PUPE, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 30/09/2023
28.000 leke

PUPE KATRORE

gjendja: Shume e mire | 1.800 Leke

Ngjyre gri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
1.800 leke/cope

PUPE KATRORE

gjendja: Shume e mire | 2.000 Leke

Ngjyre bezhe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
2.000 leke

DIVAN 3-SH

gjendja: Shume e mire | 6.000 Leke

Me hapje, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
6.000 leke

DIVANI APRILIA

gjendja: E re | 169 Euro

I pajisur me hapësirë magazinimi nën vendin që ulesh, mund te kthehet lehtësisht edhe në një krevat për fjetje. Dimensionet: 215x80cm., Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
169,00 euro

KËND NICA

gjendja: E re | 399 Euro

Shërben gjithashtu si hapësirë magazinimi dhe mund të kthehet edhe në krevat dopio. Dimensionet 250x160cm., Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
399,00 euro

KËND DEA

gjendja: E re | 619 Euro

Falë dimensioneve të mëdha mund të kthehet shumë thjeshtë në KREVAT SUPERDOPIO dhe nga ana tjetër të shërbejë si hapësirë për magazinim. Dimensionet cm 290 x 240., Rr. Ferit Xhajko, përball Restaurant Durrësit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
619,00 euro

KËND RONNIE

gjendja: E re | 499 Euro

Falë mekanizmave mund të përshtasni krahun anësor për ta bërë qëndrimin tuaj sa më komod.Dimensionet cm 290 x 230., Bulevardi Blu, 500 m përpara urës së Tapizës (Qerek),drejtimi Tiranë -Fushë Krujë.

Botuar më 28/09/2023
499,00 euro

KEND

gjendja: Shume e mire | 32.000 Leke

KEND KOLLTUKESH 280X280, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 27/09/2023
32.000 leke

ARREDIM NGA MONIR FURNITURE KEND DIVANI PUS TAVOLINE MESI

Tiranë |

MONIR FURNITURE ME NJË EKSPERIENCË 10 VJECARE NE FUSHEN E ARREDIMIT. MONIR FURNITURE VJEN NE NDIHME ME ZBATIMIN E PROJEKTEVE TE MOBILIMIT PER VILA, DUPLEKSE, LOKALE, ZYRA ETJ, Rr. Myslym Keta Tufine

Botuar më 26/09/2023
)