Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHES KEND ME TAVOLINE MESI

gjendja: E mire | Dajt | 37.000 Leke

Kendi me permasa 2.70 me 2.00 bashke me dy pupa te vogla dhe tavolinen e mesit, Fresku

Botuar më 01/10/2023
37.000 leke

ETAZHER TELEVIZORI

gjendja: Shume e mire | 15.700 Leke

Me kristaliere dhe 2 sergjena, E gjeni tek Shtepia eOfertave 2, Rruga 'Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 29/09/2023
15.700 leke

ETAZHER TELEVIZORI

gjendja: Shume e mire | 15.700 Leke

Me kristaliere dhe 2 sergjena, E gjeni tek Shtepia eOfertave 2, Rruga 'Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 29/09/2023
15.700 leke

BIBLIOTEKE NGJYRE KAFE

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Me ndarje, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 29/09/2023
12.000 leke

ETAZHER TELEVIZORI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 3.800 Leke

Ngjyre e kuqe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 28/09/2023
3.800 leke

SOXHORNO

gjendja: E re | 259 Euro

- Dimensionet Xhulia- 200x220 cmMarte- 200x220 cm Open- 220x220 cm, Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
259,00 euro

SOXHORNO AXL

79 Euro

E përshtatshme për të gjitha ambjentet tuaja.Dimensionet : 140cm, Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë.

Botuar më 28/09/2023
79,00 euro

ETAZHER NGJYRE KAFE

gjendja: Shume e mire | 3.800 Leke

Me ndarje, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Suljman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 27/09/2023
3.800 leke

BIBLOTEKE

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

BIBLOTEKE DRURI 215X80, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P.Nini,Luarasi,

Botuar më 25/09/2023
8.000 leke

SHITEN TAVOLINA ZYRE (SET) NE VLEREN 1199 EURO.

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.199 Euro

Shiten nje set tavolina per zyre ne gjendje shume te mire per vetem 1199 euro.Mund te shiten edhe vecmas ose te gjitha se bashku ne nje cmim te leverdisshem., Komuna e Parisit,Tirane

Botuar më 15/06/2023
1.199,00 euro
)