Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KARROCE

gjendja: E re | 15.000 Leke

Invalidi e re, E gjeni te Shtepia Ofertave 2 Adr.Rr.Sulejman delvina prane shkolles vasil shanto

Botuar më 16/11/2019
15.000 leke

SHITET FRIGORIFER DHE LAVATRIVE BEKO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 29.000 Leke

Pothuaj se te reja. Pedorur shume pak, Don Bosko Tirane

Botuar më 16/11/2019
29.000 leke

SHITET TELEVIZOR SAMSUNG

3.000 Leke

Shitet Televizor Samsung i thjeshte, i madh, gri. 3000 leke., Lushnje

Botuar më 16/11/2019
3.000 leke

DOLLAP ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | 9.000 Leke

Ngjyre venge, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 15/11/2019
9.000 leke

BOLIER LEON

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 4.500 Leke

Kapaciteti 60 litra, 2000W, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/11/2019
4.500 leke

SHKALLE

gjendja: E re | Tiranë | 1.500 Leke

Druri bredhi, te cilat mund te palosen, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/11/2019
1.500 leke

DHOME GJUMI

Tiranë | 45.000 Leke

Me dollap me shine me 2 kanata, krevat dopio me trine, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/11/2019
45.000 leke

KREVAT FEMIJESH CHICCO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.600 Leke

Material druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/11/2019
9.600 leke

KREVAT FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 7.200 Leke

Per bebe dhe per femije deri 10 vjec, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/11/2019
7.200 leke

TAVOLINE + 4 KARRIGE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

Metalike dhe me thurje kashte, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/11/2019
15.000 leke
)