Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAVASTOVILJE CANDY

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000 Leke

Inkaso, 60 cm gjeresia, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
12.000 leke

DRITARE

18.000

1.80 *2.10. Me 3 ndarje

Botuar më 17/01/2019
18.000 leke

DOLLAP

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke

Ngjyre e verdhe me 10 kanata dhe 4 sirtare. Material mdf., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 16/01/2019
30.000 leke

AKUARIUM

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.500 Leke

Me skelet metalik ngjyre pana. Permasat 60cm gjatesi, 40cm lartesi dhe 25cm, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 16/01/2019
8.500 leke

FSHESE KORENTI ROVUS

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 16.000 Leke

E re ne kuti

Botuar më 16/01/2019
16.000 leke

TENXHERE GATIMI DELIMANO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.000 Leke

Elektrike, e pershtashme per gatim dhe ngrohjen e ushqimit, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 16/01/2019
8.000 leke

KOLLTUKE 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 80.000 Leke

Lekure origjinale dhe me sklet druri. Tavolina e mesit jepet dhurate., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 16/01/2019
80.000 leke

LULE DEKORATIVE

gjendja: E re | Tiranë | 1.500 Leke

E punuar me dore, ne trung druri natural dhe lule te thara, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 16/01/2019
1.500 leke/cope

FSHES ME KORENT

Tiranë | 3.000 Leke

Marka Riviera italiane, 10.000 leke, hekur profesional me avull 5.000 leke, 2 kalorifer dhe nje ngrohese me korent, Komuna e Parisit, Tirane

Botuar më 16/01/2019
3.000 leke

SHITET

Tiranë | 15.000 Leke

Shitet frigorifer Candy, dy katesh i bardhe, ne gjendje te mire pune ., Rruga "Ali Demi", Tirane

Botuar më 15/01/2019
15.000 leke