Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

GUZHINE

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

E MADHE , NGJYRE PANA/GRI, E PAJISUR ME ASPIRATOR, LAVAPJATE ME GRUP, PIANURE ME 2 GA...

Botuar më 19/05/2018
75.000 leke

DOLLAP ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | 13.900 Leke

ME BIBLIOTEKE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", P...

Botuar më 18/05/2018
13.900 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 30.000 Leke

Ngjyre portokalli, me nje kolltuk tresh dhurate, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR...

Botuar më 14/05/2018
30.000 leke

GUZHINE E KOMPLETUAR

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

Ngjyre kafe, e pajisur me lavapjate, aspirator, furre dhe pianure, E GJENI TEK SHTEPI...

Botuar më 14/05/2018
75.000 leke

SHITET QEPEN

gjendja: E mire | 10.000 Leke

Pemasat e qepenit jane 4mx25m

Botuar më 23/05/2018
10.000 leke

MAKINE

gjendja: Shume e mire | 1.000 Leke

RROJE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 23/05/2018
1.000 leke

SHITEN DY FRIGORIFERE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 45.000 Leke

Nje banak freskues (me xham) dhe tjetri kollon freskues (i mbyllur)

Botuar më 23/05/2018
45.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 49.000 Leke

NGJYRE GRI, I RI 180X275 CM, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
49.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

NGJYRE KAFE, 280X280 CM, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
35.000 leke

FRIGORIFER BIRA

gjendja: Shume e mire | 11.000 Leke

NGJYRE E BARDHE, ME 3 MUAJ GARANCI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
11.000 leke

TAVOLINE BUKE

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

ME 6 KARRIGE, NGJYRE QERSHI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
35.000 leke

KREVAT PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Ngjyre kafe, me dyshek, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
12.000 leke

MOBILJE TELEVIZORI

Tiranë | 12.000 Leke

Me permasa 3.5m , e pershtatshme per televizor, video, libra, 2 sirtar, ngjyre venge. 35.000 leke dhe dollap 2 kanatesh 90x1.90 i larte. ne pjesen e poshtme ka 3 sirtareper student

Botuar më 22/05/2018
12.000 leke

SHEZLLON

gjendja: E re | 4.900 Leke

PLAZHI, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 22/05/2018
4.900 leke