Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KARROCE FEMIJESH HAUCK FUN FOR KIDS SHOPPER SXL

gjendja: Shume e mire | Vlorë | 130 Euro

Per femije me dy lloj setesh, bashkangjitur edhe krevatin e karroces se Femijes, gjendja shum e mire. Blere dhe Perdorur ne Gjermani, Vlore

Botuar me 15/10/2018
130,00 euro

SHITEN PAJISJET E NJE SHTEPIE DHOME FEMIJESH, KUZHINE (KOMPLET), TAVOLINE NGRENIE

Tiranë | 80.000 Leke

Aspirator, tavoline mesi, ne gjendje te mire model klasik, Rr. Frank Bardhi, mbrapa shkolles teknologjike

Botuar me 15/10/2018
80.000 leke

SHITEN MOBILJE SHTEPIE,

gjendja: Shume e mire |

Koha mesatare e perdorimit 4 muaj. Kuzhina me k/bufe dhe paisje elektro shtepiake, sallon ndenje, dhome gjumi. Te interesuarit te kontaktojne ne whats'app, Tirane

Botuar me 15/10/2018

KREVAT PER FEMIJE MDF

gjendja: Shume e mire | 17.000 Leke

NGJYRE EKUQE NEFORME MAKINE SPORTIVE, E GJENI TEK SHTEPIA EOFERTAVE 2 RR SULEJMAN DELVINA

Botuar me 13/10/2018
17.000 leke

KREVAT PER FEMIJE NGJYRE E KUQE MDF

gjendja: Shume e mire | 17.000 Leke

NE FORME MAKINE SPORTIVE

Botuar me 13/10/2018
17.000 leke

KERKOJ TE SHES FUSTANE NUSE

Modelet mund ti shikoni tek faqja e facebook ROMA SPOSI , Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ,

Botuar me 13/10/2018

SHES KUNDERBUFE TEPER CILESORE

Tiranë | 60.000 Leke

Teper cilesore te bere ne vitin 2016. Gjatesia 2 metra e 70 cm. Pa sobe. Shitet per aresye te transferimit nga ky apartament. Blere 800 euro, Tek 21 dhjetori

Botuar me 12/10/2018
60.000 leke

SHITEN PAISJE TE SERVISIT

Te interesuarit te kontaktojne per me shume te dhena ne numrin e telefonit

Botuar me 11/10/2018

TAVOLINE MESI

gjendja: Shume e mire | 4.500 Leke

ME SUPRINE XHAMI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 11/10/2018
4.500 leke