Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHES MOBILJE TE PARUKERISE

Per arsye emigrimi , mobileria eshte cilesore dhe me nje cmim shume te arsyeshem

Botuar më 03/12/2018

KOLLTUQE LEKURE,

Tiranë | 37.000 Leke

Jane blere 170.000 leke shiten 27.000 leke, kend 2x2, bezhe

Botuar më 03/12/2018
37.000 leke

TAVOLINE TV, OVALE, ME DY NDARJE XAMI DHE NJE DRURI METALIXATO 65X120, TAVOLINE MEI OVALE ME

Tiranë | 25.000 Leke

SUPRINE XHAMI, E NDERTHURUR ME DRU DHE METAL E LEVISSHME ME RROTA 60X110

Botuar më 03/12/2018
25.000 leke

NDRICUES PER TAVAN GIPSI SPOTE ITALIANE

gjendja: Shume e mire | Durrës | 700 Leke

Ne shitje 20 cope spote, me diameter 20 cm, Durres

Botuar më 01/01/1970
700 leke/cope

SHITEN DYER DHE DRITARE TERMIKE ITALIANE MATERIALI PVC DHE DURALUMIN

gjendja: Shume e mire | Durrës | 80 Euro

Dritare dy ose tre kanata, dyer ballkoni nje ose dy kanate me dopio xham, mbyllje perimetrale. Izolim perfekt ndaj temperatures dhe zhurmes, Durres

Botuar më 01/01/1970
80,00 euro/cope