Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET PORTMONTO DHE RAFT

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 20.000 Leke

Per koridore punuar me porosi, raft per libra e bibloteke plus raftet per kepuce. Me pasqyre, Porcelan, Tirane

Botuar më 25/06/2019
20.000 leke

SHITEN VELLO NUSESH

100.000 Leke

13 cope

Botuar më 25/06/2019
100.000 leke

TAVOLINE SALLONI ME 4 KARRIGE STIL ROCOCO

Tiranë | 28.000 Leke

Luks, ne gjendje shume te mire, me 4 karrige, Tirane

Botuar më 23/06/2019
28.000 leke

KOLLTUKE KLASIK 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 75.000 Leke

Coper ngjyre bizele dhe skelet druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 21/06/2019
75.000 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: E re | Tiranë | 45.000 Leke

Cope kamosh ngjyre vishnje me lule, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/06/2019
45.000 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 53.000 Leke

Cope ngjyre portokalli, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/06/2019
53.000 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 48.000 Leke

Cope ngjyre gri dhe vishnje, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/06/2019
48.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | 38.000 Leke

Martesore e kompletuar, ngj kafe, E gjeni tek Sjhtepia e Ofertave 2, Rruga 'Suljeman Delvina", prane shkollesh 'Vasil Shanto"

Botuar më 20/06/2019
38.000 leke

KUZHINE E MADHE

gjendja: Shume e mire | 70.000 Leke

Me lavastovilje dhe lavapjate me grup, E gjeni tek Sjhtepia e Ofertave 2, Rruga 'Suljeman Delvina", prane shkollesh 'Vasil Shanto"

Botuar më 20/06/2019
70.000 leke

DOLLAP ME SHINE

gjendja: E re | 65.000 Leke

Ngjyre kafe, E gjeni tek Sjhtepia e Ofertave 2, Rruga 'Suljeman Delvina", prane shkollesh 'Vasil Shanto"

Botuar më 20/06/2019
65.000 leke