Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SALCIERE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 600 Leke

Porcelani i bardhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 23/05/2020
600 leke

SHITEN KOMPLET MOBILJET. PERSONI QË BËN BLERJEN KOMPLET PËRFITON 2 TENDA DIELLI - FALAS

gjendja: ?????? | Durrës | 1.000 ????

1.Guzhine material MDF komplet, Guzhine blu e errët me shkëlqim 4 metër përfshire aspiratorin, pianuren e gatimit Ariston elektrike me 4 vende gatimi , dhe lavapjatën, 2. Dollap 240×140×55 3. Komodine + pasqyr 80×82×50. 4. Kënd televizori 4 kuti me përnasat (123×56×45) - (123×30×45 ) - (120×40×30) - (120×40×30) 5. Kondisioner "Fratelli Onofri"

Botuar më 23/05/2020
1.000 euro
)