Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN PAJISJET E NJE HYRJE

90.000 Leke

Perde, tapet, dhome gjumi etj, ne gjendje shume te mire, rr. Ali Demi

Botuar më 15/10/2019
90.000 leke

RAFT DYQANI

gjendja: Shume e mire | 55.000 Leke

Ne forme L-je, E gjeni tek "Shtepia e Ofertave 2", Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/10/2019
55.000 leke

BLEJME DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA TE MARKAVE TE NDRYSHME, DHE SHUME CILESORE

Tiranë |

Dhoma gjumi, tavolina me karrige, minibare. Jemi prej 5 vitesh ne treg, tregetojme mall cilesor. Te gjithe ata qe jane te interesuar te na kontaktojne ne numrin e telefonit, ose te na ndjekin ne faqen tone te FB https://bit.ly/2ozQCcu

Botuar më 10/10/2019
)