Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHES 16 DERRASA BREDHI I BARDHE DHE NJE SHARRE ME FTOHJE PER PRERJE PLLAKASH E RE.

Marke austriake. Te reja. Derrasat me permasa (2m*18cm*5cm) ., tek blloku Vasil Shanto

Botuar më 15/05/2018

SHITEN

gjendja: E mire | Tiranë | 40.000 Leke

2 qepena me keto permasa lartesia 2.80m, gjeresia 3.80m , pak te perdorura, Tirane

Botuar më 14/05/2018
40.000 leke