Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN 40 KOKE BLETE

gjendja: Shume e mire | Tiranë |

Shiten per arsye emigrimi dhe me cmim te arsyeshem

Botuar më 16/08/2019

SHITET QEN SHTEPIE RRACA ITALIANE

Tiranë | 15.000 Leke

Shume i eger, i pershtatshem per ruajtje vilash dhe parkime, Laprake

Botuar më 15/08/2019
15.000 leke/cope