Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SET KARROCE TRIO CHICCO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 25.000 Leke

Seti permban karrocen, portbebe, soxholino dhe çante, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rr.”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
25.000 leke

SHITET KARRIKE USHQIMI PËR FËMIJË LORELLI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.000 Leke

Në gjendje pothuaj të re. Ju lutem kontaktoni në viber ose whatsapp për tju dërguar foto, Tiranë

Botuar më 12/01/2019
5.000 leke