Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FRIGORIFER ITALIAN VERTICE, 175 LITRA--> VETËM 20'000 LEKË (VERTICE MRF-175W)

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 20.000 Leke

Frigorifer italian Vertice MRF-175W , 175 litra--> vetëm 20'000 lekë.Shiko fotot per karakteristikat teknike.Cel: 067 520 4525, Tiranë

Botuar më 26/08/2019
20.000 leke

SHITEN 40 KOKE BLETE

gjendja: Shume e mire | Tiranë |

Shiten per arsye emigrimi dhe me cmim te arsyeshem

Botuar më 26/08/2019

SHITEN 6 GJENERATORE

Tiranë | 4.000 Euro

3 fazor, fuqia 30kva, dhe 1 40kva, secili

Botuar më 25/08/2019
4.000,00 euro

SHITET LAVATRICE CANDY

Tiranë | 15.000

Gjendja e mire

Botuar më 22/08/2019
15.000 leke

SHES DOLLAP KEPUCESH DOLLAP

Tiranë | 4.000 Leke

Ne gjendje te mire, Tirane

Botuar më 22/08/2019
4.000 leke

SHEITET LAVATRICE SIEMENS

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.500 Leke

Ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 22/08/2019
9.500 leke

SHITET GJENERATOR SUPER SILENCIATOR !

Tiranë | 500 Euro

Ardhur nga Italia, shitet per arsye nderrim biznesi. Shume pak i perdorur ne gjendje shume te mire, 91 db, benzine.

Botuar më 22/08/2019
500,00 euro

KOLLTUKE

gjendja: Shume e mire | 38.000 Leke

3+2+1+1, ngj pana / zeze, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, rRUGA "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/08/2019
38.000 leke