Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KARROCE PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Ngj lejla, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 16/07/2019
12.000 leke

KARROCE

gjendja: Shume e mire | 8.500 Leke

Per invalide, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 16/07/2019
8.500 leke

KARROCE PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 6.000 Leke

E kuqe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 16/07/2019
6.000 leke

KARROCE PORTABLE & SEDILJE MAKINE 2 NE 1 PEG PEREGO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.000 Leke

Shitet karroce e perdorur Peg Perego. Eshte e palosshme me nje dore nese e transportohet makine.Ndenjesja cmontohet per tu perdorur ne makine. Ka tende te gradueshme dhe me rrjete., Kontakt Whatsapp +355693229525

Botuar më 15/07/2019
9.000 leke

KARROCE FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 13.000 Leke

Material cope, ngjyre gri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 13/07/2019
13.000 leke

KARROCE FEMIJESH PEG PEREGO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 7.500 Leke

Ngjyre bojeqielli dhe gri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 13/07/2019
7.500 leke

SHITET KREVAT FEMIJESH

12.000 Leke

Nga mosha 0-4 vjec, ne gjendje te mire. I kompletuar

Botuar më 08/07/2019
12.000 leke