Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FSHESE AVULLI ROVUS

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.500 Leke

Per pastrimin e tapicerive, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 17/08/2019
1.500 leke

SHITET PRES SUVATIMI

Tiranë | 9.000 Euro

Ka skela te brendshme , mastart nga te gjitha llojit dhe pakaqa dhe zora per dy presa

Botuar më 14/08/2019
9.000,00 euro