Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET FRIGORIFER LG

Tiranë | 25.000 Leke

No frost 2 katesh. Shitet per arsye mosperdorimi ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 19/11/2019
25.000 leke

FRIGORIFERE

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

Sharp me ajer super gjendje, E gjeni te Shtepia Ofertave 2 Adr.Rr.Sulejman delvina prane shkolles vasil shanto

Botuar më 16/11/2019
15.000 leke

SHITET FRIGORIFER DHE LAVATRIVE BEKO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 29.000 Leke

Pothuaj se te reja. Pedorur shume pak, Don Bosko Tirane

Botuar më 16/11/2019
29.000 leke

FRIGORIFER UJI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.500 Leke

PER NGROHJE DHE FTOHJE, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/11/2019
2.500 leke
)