Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHES DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, ngrirje+ftohje. 8 m x 2.5 m x 2.8 m, motor CARRIER, pult komandimi , panel te brendshem te levizshem me shina mundesi ndarje ne dy ambjente te pavarura,, Shkozet , Durres

Botuar më 16/08/2019
10.000,00 euro

SHITEN 4 BATERI MAKINE,

2 jane 100 amper dhe 2 80 amper, te ardhura nga Hollanda. 9000 leke secila

Botuar më 16/08/2019

SHITEN PAISJE

Gjendja: shume e mire, shiten paisjet e nje lokali frigorifer kollone vitrine dhe kuzhine, 7 komplete tavolinash me karriget, banak, Prane Kompeksit Dinamo

Botuar më 16/08/2019

SHITET BIZNESI FAST FOOD "PAPI"

Biznes i ngritur prej 15 vjetesh, me xhiro ditore 40.000 Leke (te reja), i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Shitet per arsye emigracioni, Rruga Irfan Tomini

Botuar më 16/08/2019
30.000,00 euro

PASTRIM KIMIK

Gjendja: e re, Jepet me qera Pastrim Kimik me nje siperfaqe prej 80m2 dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme . Aktualisht ne gjendje pune., 100 m larg Restorant Freskut

Botuar më 15/08/2019
50.000 leke/muaj

SHITEN PAISJE ARMATURE PER NDERTIM,

Lende 4-5m³, betoforme, kadrone 7x7, 3 çifte skelash.

Botuar më 15/08/2019

SHITET FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, e firmes Bongard, kapacitet 90 bukesh, shitet vec ose me pajisje, Elbasan

Botuar më 15/08/2019
4.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI PER MESHKUJ

Gjendja: shume e mire, 3 pasqyra me banak, 2 pasqyra me vete, 2 poltrona, 1 lavatest, 1 paisje avulli, 1 paisje dylli, 2 divane, 2 tavolina, 7 ambazhura, 1ekspozitor druri, Tirane

Botuar më 15/08/2019
250.000 leke

SHITEN MATERIALE KOPESHTI

Ne gjendje te mire pune, cmimet me 70% skonto, Tirane

Botuar më 15/08/2019

SHITEN PAISJE

Gjendja: shume e mire, PER KLINIKE DENTARE, Kombinat

Botuar më 14/08/2019
500.000 leke