Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LINJE PRODHIMI PER PRODHIMIN E PETEVE

Te byrekut sipat tradites se Tetoves.Bashke me brumatricen

Botuar më 05/11/2019
2.000,00 euro

SHITET BIZNESI FARMACI

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme per pune, biznes i ngritur pre 20 vitesh, Rruga Kongresi Lushnjes, karshi Restorant Koloseu

Botuar më 05/11/2019

SHITEN TAVOLINA DHE KARRIKE

Marka Nova. Karriket 35 E dhe

Botuar më 05/11/2019
55 leke

SHITET BAR-KAFE

Hapsire e brendshme 180m2, verande 100m2. Investim i ri, inaguruar ne Korrik 2017. Klientele e ngritur, xhiro mesatare ditore 90,000 Leke, rruga Sami Frasheri, ne rruge kryesore

Botuar më 05/11/2019
70.000,00 euro

FRIGORIFER KOLLON

Per bar kafe. Banak italian. Ekspres. Mulli per bluarje

Botuar më 05/11/2019
40.000 leke

SHITET BIZNESI CERDHE

Gjendja: shume e mire, me te gjtha pajisejt e nevojshme. shitet per arsye emigrimi, Rr. Grigor Heba, mbrapa stadiumit Dinamo

Botuar më 04/11/2019
5.000.000 leke

SHITEN 4

Bilardo, firma Galanti Italiane. Çmimi per secilen bilardo

Botuar më 04/11/2019
8.000 leke

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 04/11/2019
1.600.000 leke

SHITET MULLI PER BLUARJE GURI MALI DHE LUMI,

Me kapacitet 15m³/ore, ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 04/11/2019
600.000 leke
)