Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 21/06/2019

SHITET AKTIVIET I BAR RESTORANT, SIP. 110M², AKTUALISHT NE PUNE. ME KLIENTELE DHE PUNE TE NGRITUR!

Ambient me arredim dhe mobilim teper bashkohor., ADresa: Tek Rezidenca Ambasador 3, 30m nga arena kombetare (ish stadiumi Qemal Stafa).

Botuar më 21/06/2019

SHITEN TE GJITHA PAISJET E NJE FURRI BUKE, TE KOMPLETUARA

Me te gjitha paisjet dhe aksesoret perkatese, furra, tava, banak, etj. Ne gjendje shume te mire pune. Shiten per mbyllje aktiviteti.

Botuar më 21/06/2019
13.000,00 euro

KERKOHET BASHKEPUNETOR INVESTIMI

Per produkte te ngrira brumi, me 14 etiketa te gatshme dhe te aprovuara nga ministria, pica dhe produkte te ndryshme, te teknologjise se ngrirjes se thelle, per shperndarjen, ne treg. Bashkepunetori i Investimit kerkohet per ngritjen e nje punishteje, sepse aftesite teknike dhe dokumentacioni perkates jane gati.

Botuar më 20/06/2019

SHITEN 2 FABRIKA, TOTALISHT TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA PAISJET DHE AKSESORET PERKATES.

Te mirembajtura., Adresa: Nikel dhe Lushnje. Çmimi per secilen

Botuar më 20/06/2019
20.000,00 euro

SHITEN RAFTE METALIKE

2m*1.5m, ne gjendje te mire

Botuar më 20/06/2019
6.500 leke

FRIGORIFER LOKALI

Gjendja: shume e mire, me fasade harkore xhami, ngrires dhe freskues, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/06/2019
28.000 leke

TAVOLINE LOKALI

Gjendja: shume e mire, me strukture metalike dhe syprine druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/06/2019
25.000 leke

TAVOLINE LOKALI

Gjendja: shume e mire, Material druri, te pershtatshem per bar, birrari, etj, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/06/2019
4.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, 3 frigorifer kollon freskues, frigorifer akullore me 6 vasketa 35.000 leke. Frigorifer banak 2.5m, 7m rafte italiane, furre byreku, 10 rafte., ngrohese byreku dhe reklamuese 20.000 leke, frigorifer kolon freskues 10.000 leke

Botuar më 20/06/2019