Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BICIKLETE AKULLORE (KARETTI GELATI)

Gjendja: e mire, shese bicilete akullore me 6+6 vaska ,Punon me 220v dhe ne menyre te pavarur deri ne 6 ore.Eshte e pajisur me bateri dhe inverter, vlore

Botuar më 27/01/2020
2.500,00 euro

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 27/01/2020
2.000,00 euro

SHITET BIZNESI FAST FOOD DHE ZGARE

Ne gjendje pune. Xhiro mujore 500.000-700.000 leke. Me dokumenta te rregullta. Me leje mjedisore. pranohet pagesa me keste, Rr. Ndre Mjeda, kompleksi kontakt

Botuar më 27/01/2020
8.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE MARKETI, KASA, 2 TENDA, 2 FRIGORIFER KOLLON FRESKUES DHE NGRIRES,

Rafte Italiane, nje kompresor ajri, pompe uji. Shiten te gjitha ose vec e vec. Cmimi total

Botuar më 27/01/2020
2.800,00 euro

SHITET BIZNES DISTRIBUCIONI EKSLUZIV PER SHQIPERINE ME AKTIVITET KOZMETIKE “MUÇA COSMETICS”,

Ne funksion dhe me klientele te ngritur prej mbi 20 vitesh. Adresa: Prane Medresese, tek Concord Center. Te interesuarit mund te klikojne faqen tone te webit: www.mucacosmetics

Botuar më 27/01/2020

SHITET BIZNESI MARKAT DHE RESTORANT PESHKU

Sip.ambjenti 125m²., Ish Parku i autobuzave, Rr. "Ndre Mjeda"

Botuar më 27/01/2020
27.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! SHITET BIZNESI PASTRIM KIMIK

Biznes i ngritur prej 8 vitesh. Me klientele te rregullt. Totalisht i kompletuar. Ne gjendje pune. Cmim i arsyeshem, Adresa 1: Rr. Xhanfize keko, tek Varri BamitAdresa 2: Rr. Asdreni, afer Pasticeri Nefelit

Botuar më 27/01/2020

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2 disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 26/01/2020
1.600.000 leke

SHITET BIZNESI GJELLTORE

Kuzhine me gatime tradicionale shqiptare , i pershtatshem edhe per gatime peshku me nje klientel stabel, Blloku Vasil Shanto, prane 3 fakulteteve UET, SHKENCAT SOCIALE, MESDHETARIT dhe Drejtorise se pergjithshme te OSHE

Botuar më 26/01/2020

SHITET BIZNES FURRE BUKE

Me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, sip ambjentit 65m². Aktualisht ne gjendje pune. Shitet per arsye emigrimi, Adresa: perballe Gjykates se rrethit, tek Palma e Arte

Botuar më 26/01/2020
)