Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET KOMBINAT DRURI

Me 4 proçese,, 250.000 Leke, pres mekanike per dyer, ne gjendje shume te mire pune,.

Botuar më 15/05/2018
300.000 leke

SHITET BIZNES I BUTIK FUSTANE MBREMJESH PER EVENTE!!

Me pune dhe klientele te ngritur. Shitet per arsye emigrimi., Adresa: Buze rruges “Teodor Keko”.

Botuar më 15/05/2018
20.000,00 euro

SHITET FARMACI

Gjendja: shume e mire, Klientelë e konsoliduar prej pesë vitesh punë dhe dedikim. Të gjitha barnat e inventarizuara përfshihen në çmim, Zona, Komuna e Parisit.

Botuar më 15/05/2018
12.000,00 euro

SHITEN TAVOLINA PER BAR-RESTORANTE

Me kembeza inoksi dhe fushe xhami me rreth inoks, rezistente per jashte. Blere ne France, Shiten me 50% te shumes, nga 100 E copa ne

Botuar më 15/05/2018
50,00 euro

SHITEN 3 BILARDO

Gjendja: shume e mire, te kompletuara ne gjendje shume te mire, Astir

Botuar më 15/05/2018
300.000 leke

SHITET BIZNESI PRODHIM KEPUCESH

Me te gjitha makinerite, Rruga Siri Kodra, blloku i magazinave

Botuar më 15/05/2018
26.000,00 euro

SHITET BIZNESI KOPESHT

Gjendja: e re, i kompletuar per kopesht femijesh, Qesarake

Botuar më 15/05/2018

PAISJE LOKALI

Gjendja: shume e mire, frigorifer kollon , nje mulli kafeje, trefazor dhe kater tavolina me karrige per ambient te brendshem, TIRANE

Botuar më 15/05/2018
80.000 leke

DEPOZITE INOKSI PROFESIONALE

3000 Litra. Per vaj ose vere

Botuar më 15/05/2018
250.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE FURRE

Gjendja: e re, Makine prerese buke dhe brum gatuese ne gjendje shume te mire funksionale, Tirane

Botuar më 15/05/2018
220.000 leke