Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION! SHITET BIZNESI I BAR KAFE NE RRUGE KRYESORE ME DY HYRJE DALJE+ZYRE

Biznes I ngritur prej tre vitesh, kliente e rregullt, pune e ngritur. I kompletuar to...

Botuar më 18/10/2019

OKAZION!!! SHITET BIZNESI FAST FOOD

Me klientele te ngritur. Ambjent totalisht i kompletuar, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 17/10/2019

KERKOJ BASHKEPUNETORE PER SHERBIMIN MICROBLADING TATOO ME FIJE E CERTIFIKUAR NGA AKADEMI BRANCO BABIC PHIBROWS

Kam eksperience pune. I disponoj te gjitha pajisjet e nevojshme, Tirane, Te interesua...

Botuar më 16/10/2019

SHITET FRIGORIFER PER LULE NATYRALE

Gjendja: shume e mire, eshte me gradacion, i posacem per te mbajtur lulet natyrale.Mu...

Botuar më 15/10/2019
140.000 leke

SHITET BIZNESI PARUKERI ME CMIM OKAZION!!!!!!!

Per arsye emigrimi. Me klientele te rregullt, me te gjitha pasjiet e reja te mirembaj...

Botuar më 14/10/2019
3.700,00 euro

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 23/10/2019
70.000 leke

SHITET PAISJE MJEKSORE, EKO GE VOLUSION 730 COLOR-DOPPLER

Gjendja: shume e mire, me 2 sonda (convex+convex 3D-4Drealtime). Perfshire printer Sony dhe CD-ROM

Botuar më 23/10/2019
7.500,00 euro

SHITEN PAJISJET E NJE BIZNESI CELULARESH

Gjendja: shume e mire, banak, vitrina, aksesore per celulare te ndryeshem., Tirane

Botuar më 23/10/2019
400.000 leke

SHITET ZYRE KEMBIM VALUTOR AGJENSI TURISTIKE TIRANE

Gjendja: shume e mire, Kembim Valutor me te gjitha paijsjet dhe moblije me standarte te Bankes se Shqiperis,zyra eshte 28 mq . Qera muojore i ambientit 16.000 lek.Cmimi 2500 euro i diskutushem, te Rruga Shkelqim Fusha me pamje nga Unaza e Re, 2 minuta nga qendra tregtare kristal.

Botuar më 23/10/2019
2.500,00 euro

OKAZION! SHITET (OSE JEPET ME QERA) LOKALI GONG TIRANA

Rruga Sami Frasheri, mbas shkolles Edith Durham.Lokal i ri,shume rinore,ne gjendje pune,klientel e rregullt. Aktualisht me qera.Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 23/10/2019
185.000,00 euro

SHITET TOBACCO SHOP TEK DELIJORGJI, RR.KAVAJES

Gjendja: shume e mire, i furnizuar me te gjitha produktet. I arreduar me mobilje druri dhe xham. I pajisur me sistem alarmi dhe kase fiskale. Me Kontrate nga Philip Moris

Botuar më 23/10/2019
7.000,00 euro

VITRINA FRIGORIFERIKE

SHITEN PAJISJE FRIGORIFERIKE DHE VITRINA TE REJA ME CMIME EKSPOZITE, Tirane

Botuar më 22/10/2019

SHITEN PAISJET E NJE BERBERHANE

Gjendja: shume e mire, 2 banaqe, 2 pasqyra, 3 vitrina per reklame produktesh, 2 poltrone, 2 kolltuqe dhe 2 makina per qethje, Yzberisht

Botuar më 22/10/2019
60.000 leke

SHITEN MAKINERI PER PUNIM DRURI

MDF, MELAMIN, KAREL, KOMPRESOR, bashke me veglat e dores, te sapo blera, te perdorura shume pak.

Botuar më 22/10/2019
10.000,00 euro

SHITET TAVOLINE PUNE E VLEFSHME PER SERVIS MAKINASH

FREZIM DHE MBERTHIM DISQESH, FREKSIONI DHE CEPA MAKINASH. 1 FREZA,1 PRESE, SISTEM BJELL MANIVEL

Botuar më 22/10/2019
40.000 leke
)