Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMPRESOR

Gjendja: shume e mire, Kompresor Aquila italian 1000 litra me 2 motorra nga 7.5 kw secili, Tirane

Botuar më 17/05/2018
1.750,00 euro

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000 lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000 l, frigorifer akullore 1 cop

Botuar më 16/05/2018
25.000 leke

OKAZION!!! SHITEN 4 MAKINA QEPESE, 3 JANE MAKINA SYZATOR,

Me çmim te arsyeshem dhe nje makine e markes Union Expres marke Turke,, per punime speciale, llastik, etj.

Botuar më 16/05/2018
1.000,00 euro

SHITEN PAJISJET E RESTORANTIT

Gjendja: shume e mire, Shiten pajisjet e restorantit, ne gjendje shume te mire. Te perdorura vetem 3 muaj. Per arsye transferimi jashte vendi., Tirane

Botuar më 16/05/2018
11.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE FAST FOODI

E kompletuar totalisht. Cmimi i arsyeshem

Botuar më 15/05/2018
200.000 leke

SHITET RESONANCE MANJETIKE

Marka Philips, pak e perdorur. Cmimi diskutohet nga afer

Botuar më 15/05/2018

SHITEN PAISJE RESTORANT

Tavolina, karrige, tostiera, friteza, Banak, gjiro mishi, bango pune

Botuar më 15/05/2018
1.000.000 leke

SHITET KOMBINAT DRURI

Me 4 proçese,, 250.000 Leke, pres mekanike per dyer, ne gjendje shume te mire pune,.

Botuar më 15/05/2018
300.000 leke