Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, Përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 15/07/2019
2.000,00 euro

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, 3 frigorifer kollon freskues, frigorifer akullore me 6 vasketa 35.000 leke. Frigorifer banak 2.5m, 7m rafte italiane, furre byreku, 10 rafte., ngrohese byreku dhe reklamuese 20.000 leke, frigorifer kolon freskues 10.000 leke

Botuar më 15/07/2019

SHITET BIZNES FURRE BUKE

POLIN, e blere ne gjendje te re ne dyqan ,dhe perdorur 2 vjet, lagjia 14, Durres, ne rruge kryesore, afer Arkes se Kursimit

Botuar më 15/07/2019
6.500,00 euro

CISTERNE GAZI

Gjendja: e mire, Shitet Cisterne gazi AGIP 15.000 litra bashke me pompen., Lushnje

Botuar më 14/07/2019
1 leke

LINJE PAKETIMI CAJ DHE BIME MEDICINALE NE BUSTINE

Gjendja: shume e mire, Makineri paketim caj dhe bim medicinale ne bustine dhe materiale shtes, + 2 mullinj Italian me 4 krera, dimension grirjeje, Kombinat Tirane

Botuar më 14/07/2019
16.000,00 euro

SHITEN MOBILJE DHE PAISJET E NJE PARUKERIE:

6 muaj te perdorura. 2 pasqyra me mobilje te bardha in kaso, 2 poltrone, lavatest, nje ekspozitor + tavolina e thonjve., Zogu Zi, Sheshi Karl Topia

Botuar më 14/07/2019
1.300,00 euro

PRERESE BUKE DHE PAJISJE PER PERGATITJE PITESH

Gjendja: shume e mire, Te dyja pasjisjet mund te shiten dhe te ndara sipas nevojave, cmimi ne total eshte per te dyja, Durres, lagja 18

Botuar më 13/07/2019
110.000 leke

KARREL PLASTIK

Gjendja: shume e mire, me rrota, per sallone bukurie, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 13/07/2019
4.500 leke

FRIGORIFER EKSPOZITOR

Gjendja: shume e mire, i pershtatshem per pasticeri per ekspozimin e embelsirave, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 13/07/2019
40.000 leke

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, material melamine te plastifikuar, me konstrukt metalik te bardhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 13/07/2019
16.000 leke