Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERI ESTETIKE,

Ne gjendje shume te mire pune. 100.000 leke, Prane shkolles Ali Demi

Botuar më 10/02/2020

SHITEN PAISJE PER FURRE BUKE

Te gjitha aksesoret dhe paisjet e nevojshme. Aktualisht ne gjendje pune. Mundesi shitje te gjitha bashke ose vec e vec, Adresa: perballe Gjykates se rrethit, tek Palma e Arte

Botuar më 18/02/2020
3.004.272 leke
Botuar më 17/02/2020
150.000 leke

SHES DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, ngrirje+ftohje. 8 m x 2.5 m x 2.8 m, motor CARRIER, pult komandimi , panel te brendshem te levizshem me shina per ndarje sipas deshires ne dy ambjente te pavarur nga njeri tjetri, Shkozet , Durres

Botuar më 17/02/2020
9.000,00 euro

OKAZION! SHITEN PAISJET E NJE KLINIKE DENTARE, TE REJA DHE BASHKOHORE ME MOTORRIN DENTAR TEK ISH BLLOKU. ATTREZZATURE CLINICA SMILE IDENTITY: - N. 2 RIUNITI USATI OMS LINEA 90 COMPLETI CON: MODULO SIRINGA, MODULO TURBINE, MODULO ABLATORE, MODULO MICROMO

Revisionata con tappezzeria nuova: Radiografico Extend Myray. Serie di mobili con: Lavello x2Cassettiera, Servomobile antina piano da 210 Lavello 1 dx e 1 sx. Pompa aspirazione, Turbojet 2 Cattani, Compressore Cattani bicilindrico con essiccatore, Autoclave W&H, Sigillatrice, Vaschetta ultrasuoni-n. Contrangoli W&H rosso WG 99LT-n. Contrangoli W&H blu WG

Botuar më 17/02/2020
65.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE MARKETI, KASA, 2 TENDA, 2 FRIGORIFER KOLLON FRESKUES DHE NGRIRES,

Rafte Italiane, nje kompresor ajri, pompe uji. Shiten te gjitha ose vec e vec. Cmimi total

Botuar më 16/02/2020
2.800,00 euro

SHITEN

Makine per prodhimin e akullores bashke me frigoriferin dhe vasketat perkatese, bumatrice per byrek, 2 cope bashke me tavat pjekese.

Botuar më 15/02/2020
320.000 leke

SHES TE GJITHA PRODUKTET E THONJVE

Gjendja: shume e mire, Furr xheli,xhel,manikyra xheli,manikyra,lima,penela,tipsa,xixa,gura,aparat parafine,parafin etj, Tirane

Botuar më 15/02/2020
30.000 leke

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, e perdorur

Botuar më 14/02/2020
170.000 leke

TAVOLINA BARI

Ne gjendje te mire, Çmimi per secilen tavoline

Botuar më 14/02/2020
7.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 14/02/2020
70.000 leke
)