Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHES FURRE PER PICA DHE BYREK

Gjendja: e mire, Shitet furre me gaz per pjekje picash dhe byrekesh perdorur 1 vit shitet per arsye mbyllje biznesi cmimi i arsyeshem.Furre picash Furre byrekesh Furre me gaz, Rruga teodor keko perball karburant kastratit

Botuar më 27/05/2020
90.000 leke

HUMBJE CERTIFIKATE AQSIQ A008150084

ZODIAC SH.P.K., NJOFTON QE I KA HUMBUR CERTIFIKATA AQSIQ NR A008150084 ME AFAT 31.08.2023. KUSH E GJEN ESHTE I LUTUR TA PARAQESI PRANE KOMPANISE TONE KUNDREJT NJE SHPERBLIMI., ADRESA: FSHATI SALLMONE, XHAFZOTAJ, DURRES

Botuar më 22/05/2020

HUMBJE CERTIFIKATE AQSIQ 008150084

ZODIAC SH.P.K., NJOFTON QE I KA HUMBUR CERTIFIKATA AQSIQ NR A008150084 ME AFAT 31.08.2023. KUSH E GJEN ESHTE I LUTUR TA PARAQESI PRANE KOMPANISE TONE KUNDREJT NJE SHPERBLIMI., ADRESA: FSHATI SALLMONE, XHAFZOTAJ, DURRES

Botuar më 21/05/2020
)