Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

3 CADRA LOKALI

Sprint, ne qeske. Shiten se bashku me bazamentin e betonit. Cmimi total 60.000 leke. 3 Cadra, te perdorura. Cmimi ne total

Botuar më 23/05/2018
30.000 leke

KONDICIONER 60-CE

Ne gjendje te mire, shitet per arsye mbyllje aktiviteti

Botuar më 22/05/2018
85.000 leke

PAISJE FAST FOOD-I

Gjendja: shume e mire, ne gjendje te mire. Hell, Fritez, tostier, aspirator, kapa

Botuar më 22/05/2018
210.000 leke

SHITEN KARRIKE+ TAVOLINA, 6 KOMPLETE

Per ambjent te jashtem 16.000 Leke kompleti. 8 kompleke kolltuqe dyshe per ambjent te brendshme, 22.000 Leke kompleti, 2 komplete Karrige Tavoline, per ambjent te brendshem

Botuar më 22/05/2018
20.000 leke

SET LOKALI

Gjendja: shume e mire, TAVOLINE+KOLLTUKE 2SH+2 TEKE PLASTIKE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/05/2018
20.000 leke

SET LOKALI

Gjendja: shume e mire, TAVOLINE+4 KARRIGE PLASTIKE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/05/2018
20.000 leke

SHITET FORMULE ITALIANE

Per berjen e kafes ekspres dhe Turke, shitet me prove dhe garanci, total 6 formula 3 per Turken dhe 3 per ekspresin. Ne çmim eshte e perfshire asistenca teknike

Botuar më 21/05/2018
400,00 euro

SHITEN STOLA DYSHE

Gjendja: shume e mire, punim hekuri, per ambjente te jashtme, 6 cope

Botuar më 21/05/2018
25.000 leke

SHITEN PAJISJET

Gjendja: e mire, e bar kafe 30 karrige, 9 tavolina, 1 produktor akulli kapaciteti 32 kubik akulli, Tirane

Botuar më 21/05/2018
170.000 leke

OKAZION SHITEN FRIGORIFER ME TRE PORTA, FETATRICE PER PRERJE PROSHUTE, SALLAMI, KASTRAVECI, MISHI, PJEKESE PATATESH ME DY GROPA

Sobe me dy vatra zjarri me gaz.Lavastovilje profesionale. Furre per tave profesionale. Dollap inoksi me tre porta, te blera para 1 viti e gjysem, me cilesi te shkelqyer., Tirane

Botuar më 18/05/2018