Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER BANAK

Freskues, 4.5x1.2m.

Botuar më 10/12/2018
1.000,00 euro

SHITET PROJEKTOR

I markes Epson. EB-S02H. Ne gjendje te mire

Botuar më 18/12/2018
250,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE DYQANI

Frigorifer banak, Frigorifer mural, rafte metalike per fruta perime, tavoline puneCmimi i diskutueshem

Botuar më 18/12/2018

SHITET FRIGORIFER

Kollon Freskues

Botuar më 17/12/2018
10.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 17/12/2018
70.000 leke

TAVOLINE BANAK,

Freskues 2.80m, frigorifer ngrires kollon dhe arke, zgare me qymyr + aspirator, tavoline inoksi 1.60m, makineri sallami 3 fazore.

Botuar më 14/12/2018
715.000 leke

SHITEN PAISJE PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, banak, 3 pasqyra, tavolina e thonjeve, 2 poltrona, lavatesti,krevat depilimi dhe 1 raft, 2 karrige, RR. "SULEJMAN DELVINA"

Botuar më 13/12/2018
80.000 leke

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE, M 1.30X1.30X2.10M LARTESI

Monofaze, Frigorifer Reklamues 3m i gjate. Paisje Italiane. Çmimi per te dyja

Botuar më 13/12/2018
200.000 leke

SHITEN PAISJE PUNISHTE QOFTE, SALCICESH

Bumatrice, grirese mishi,Piston, zgare me gaz, 3 Frigorifer banak, Kundrabanak, tavoline inoksi me sirtare, motorr aspiratori, frigorifer ekspozitor. Gjithashtu receta kernacka

Botuar më 12/12/2018
1.000.000 leke

SHITET FRIGORIFER BANAK, NE GJENDJE TE MIRE PUNE

30.000 leke, sobe maqedonase, kapacitet 15 byreke

Botuar më 11/12/2018
30.000 leke

SHITET BRUMATRICE

Gjendja: shume e mire, 20kg, monofaze, 70.000leke, makine grirese mishi, monofaze, Tirane

Botuar më 11/12/2018
60.000 leke