Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN SKAFALATURA INDUSTRIALE PER MAGAZINIM, PJES KEMBIMI

Per informacion me te detajuar kontaktoni. Jo afarista vetem persona qe realisht duan te blejne

Botuar më 18/06/2019

KALDAJE PER QUMESHT DHE NGROHJE

Gjendja: shume e mire, Kaldaje per ngrohjen e qumeshtit ne baxho Gjithashtu perdoret edhe per sistem ngrohjeje neper kopeshte,shkolla dhe neper fabrika. Ne gjendje shume te mire, Lushnje

Botuar më 12/06/2019
15.000,00 euro

SHITEN SKAFALATURA INDUSTRIALE PER MAGAZINIM, PJES KEMBIMI

Per informacion me te detajuar kontaktoni ne Telefon, Whatsup ose Viber. Jo afarista vetem persona qe realisht duan te blejne

Botuar më 10/06/2019