Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNES NJE AGJENSIE TURISTIKE DHE UDHETIME SUPREME TRAVEL & TOURS. ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ 2 VITESH, AKTUALISHT NE PUNE.

Ne çmim perfshihet: nr. telefoni, kontaktet, rrjetet sociale si: fb/insta, website dhe material fizike si: tavolina dhe karrige, kompjutera, telefon si dhe paisje te tjera zyre., Rr. "Ali Demi".

Botuar më 18/07/2019
7.300,00 euro

JEPET ME QERA PARUKERI ME TE GJITHE BAZEN MATERIALE. NE GJENDJE TE RE PUNE.

Rr. Don Bosko, ngjitur me Shkollen Iliria, perballe me Vizion+

Botuar më 18/07/2019
33.000 leke

SHITET BIZNES LULESH

E kompletuar, ne treg prej 13 vitesh, me klientele te rregullt, ne Bryll, 50m nga Tirana Bank

Botuar më 16/07/2019

SHITET KLINIKE DENTARE

Gjendja: e re, e kompletuar me dy poltrona cilesore te sapo blere. Sip.objektit 72 m² me hipoteke. 2 ambjente pune dhe 2 ambjente ndihmese. Shitet per arsye emigracioni, Rr.Besim Daja te medreseja prane UKT

Botuar më 16/07/2019
115.000,00 euro

SHITET BIZNES FARMACI

Gjendja: shume e mire, ne zonen e Komunes se parisit Tirane. Farmacia e kompletuar dhe ne gjendje pune, me nje xhiro ditore te kenaqeshme .Per me shume informacion na kontaktoni

Botuar më 16/07/2019

TEK FRESKU

Rruga e Thesarit, jepet me qera ose shitet biznesi i pastrim kimim Dijol, biznes i ngritur prej 10 vitesh, kliente e rregullt. Qeraja 45.000 leke ne muaj dhe shitja i diskutueshem

Botuar më 16/07/2019

SHITET BIZNESI SALLON BUKURIE

Qe prej vitit 2005, me te gjitha pajisjet e reja, 2 poltrona, pasqyra, krevat depilimi, karrele, 1 lavatest etj 30m², aktualisht ne gjendje pune, klientele e kenaqshme, shitet per arsye emigrimi me cmim okazion.Laprake, blloku Gintash, rruga Gjergj Legisi

Botuar më 16/07/2019
7.500,00 euro

SHITET BIZNESI I NJE KLINIKE DENTARE, ME PAISJE BASHKEKOHORE NE NJE POZICON SHUM TE MIRE

Klienti qe e do blej do kete nje lehtesim shum te madh ne marrjen me qera. sepse ne na intereson jetegjatesia e qeramarrjes sesa perfitimi i momentit. 6- muajt e pare pa qera, Adresa: Prane Shkolles Ismail Qemali, tek Mulliri vjeter (ATSH-ja, pallati ri, kati 2-te). Shitet

Botuar më 15/07/2019
1.100.000 leke

SHITET BIZNESI MATRIALE NDERTIMI

Gjendja: e re, perfshihen Vegla Pune. tuba shkarkimi, tuba furnizimi, Kablla Elektrik, Boj spraj, kolle per Pllaka, Antena TV, Yzberisht

Botuar më 15/07/2019
850.000 leke

SUPER CMIM! SHITET OSE KEMBEHET BIZNESI ZGARA E BLLOKUT

Aktualisht ne gjendje pune. Xhiro ditore te kenaqshme. Ambjent me sip. 75m² + verande e shfrytezueshme, Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson

Botuar më 15/07/2019