Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FAST FOOD PICERI

Gjendja: shume e mire, shitet fast food piceri 3 muaj nga hapja me investim dhe paisje teresisht te reja. Shitet per arsye angazhime te tjera dhe munges stafi. Vendi ne te cilen ndodhet, Rruga Sami Frasheri

Botuar më 21/07/2019
20.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI PARUKERI

Gjendja: shume e mire, aktivitet i ngritur prej 15 vitesh.klientele e rregullt dhe gjithcka permban dhe i duhet nje parukerie. shitet per arsye largimi nga Shqiperia, 21 Dhjetori mbrapa ambulances nr 9

Botuar më 20/07/2019
400.000 leke

FITNESS-PALESTER.

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera ambjent i Fitness, i pershtatshem per Cross Fit,aerobi,zumba,yoga,balet etj.Aktualisht ne funksion. I pajisur me vegla profesionale. Kushte optimale.Parking., Rr.Ali Baushi (tek xhamlliku)

Botuar më 20/07/2019
55.000 leke/muaj

SHITET BIZNESI 70M2

Parukeri me dhome depilimi dhome masazhi , e kompletuar me te gjitha paisjet, Perballe Qendres Kristal Center

Botuar më 19/07/2019
10.000.000 leke

SHITET BIZNESI PER SERVIS MAKINASH

Gjendja: e mire, me 2 ura dhe te gjitha paisjet e nevojshme., Tirane , Unaza e Re, Rr Loni Ligori.

Botuar më 19/07/2019
5.500,00 euro

OKAZION SHITET PER ARSYE EMGRIMI BIZNESI EMBELTORE BEHARI KLINETELE E RREGULLT , XHIRO E KENAQSHME, BIZNES I NGRITUR PREJ 13 VITESH.

E kompletuar totalisht, 10 frigorifere professional, makine prodhimi akullore, furre, brumatrice etj. Shitet per arsye emigrimi, Don Bosko

Botuar më 19/07/2019
200.000 leke

SHITET SERVIS MOTORCIKLETASH

Ne gjendje pune te mire. Shitet per arsye emigracioni

Botuar më 19/07/2019

SHITET BIZNESI FAST FOOD

Ne gjendje pune. Me xhiro te kenaqshme, Perballe Shkolles Vasil Shanto, tek Kryqezimi

Botuar më 18/07/2019
10.000,00 euro

SHITET BIZNESI I MANIKYR PEDIKYR

E kompletuar totalisht me te gjitha paisjet e nevojshme, ne gjendje pune. Klientele e rregullt., Ngjitur me gjimnazin "Qemal Strafa"

Botuar më 18/07/2019
140.000 leke

SHITET BIZNES DYQAN ME RROBA GREKE PER FEMRA!

Me pune dhe Klientele te ngritur prej vitesh., Midis rr. Kavajes dhe rr. Durresit, ish lidhja shkrimtareve

Botuar më 18/07/2019