Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford Fiesta

6.200 Euro

Viti 2013, kambio manuale, 1.5 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 8 airbag, 93.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur.

Botuar më 11/10/2019
6.200,00 euro

Toyota Auris Hybrid

10.700 Euro

Viti 2014, kambio automatike, 1.8 benzinë+bateri, ngjyrë e bardhë-shumë e bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh + kamera prapa, xhama-pasqyra elektrike, 8 airbag, 103.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, dy pulte, disqe çerkin lega 17" me goma 90% Hankook, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur

Botuar më 11/10/2019
10.700,00 euro

Mercedez benz 4 Fener,

viti i prodhimit 97 | 2.500 Euro

Benzine, ne gjendje te mire pune, dokumenta te rregullta.

Botuar më 11/10/2019
2.500,00 euro

Toyota Rav4

viti i prodhimit 2012 | 12.500 Euro

145.000 km, kambio: manuale, nafte, ngjyra: e zeze, siguracioni i paguar per nje vit, cruise control, timon lekure, komanda ne timon dhe timon i levizshem, sensor drite, sensor shiu, navigator, kamera parkimi, shitet automjeti Toyota Rav 4

Botuar më 11/10/2019
12.500,00 euro

Ford Fusion

viti i prodhimit 2005 | 2.500 Euro

Ngjyra: e zeze, dokumenta te rregullta deri ne shtator 2020, ne gjendje te mire pune, grup timoni dhe goma te reja, ka vetem nje gervishtje te prapakolpi, 1.4 benzine-gaz, impiant i montuar para 6 muajsh, kamio manuale, ekonomike, 260000km

Botuar më 11/10/2019
2.500,00 euro

Audi A6,

viti i prodhimit 2009 | 7.000 Euro

2.7 cc, nafte, ngjyra: ngjyre jeshila hapur, klima, dokumenta te rregullta, sallon lekure, full ekstra.

Botuar më 11/10/2019
7.000,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 3.450 Euro

76.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri (e hirit), dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, teper ekonomike per qarkullim brenda qytetit

Botuar më 10/10/2019
3.450,00 euro

Volkswagen Pasat 1.9

viti i prodhimit 1998 | 180.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e bardhe, gjendje te mire motorrike , taksat e paguara per 12 muaj , mund te nderrohet kundrejt vleres, shitet makine me porto bagazh, taksa te paguara

Botuar më 10/10/2019
180.000 leke

Skaf Uji rezin

viti i prodhimit 2012 | 5.500 Euro

Nafte, gjendja: e perdorur, 7 vende, ngjyra: e bardhë, gjatësi 7.5 metra ; gjerësi 2.4 metra, me leje drejtimi të rregullt, pa motorr

Botuar më 10/10/2019
5.500,00 euro

Volkswagen Caddy ATP

viti i prodhimit 2005 | 3.300 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, me dokumenta te rregullta, me xhama te zinj

Botuar më 10/10/2019
3.300,00 euro
)