Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Golf 6

9.800 Euro

Tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”, goma të reja Pirelli 100%, sensorë parkimi prapa

Botuar më 13/03/2019
9.800,00 euro

Dacia Sandero

4.200 Euro

108.000 km, 107.000 km origjinale, 6 airbag, sensorë parkimi prapa, goma të reja 100%, në gjendje shumë të mirë motorrike- xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur., viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kondicioner, kasetofon origjinal mp3, xhama-pasqyra elektrike

Botuar më 13/03/2019
4.200,00 euro

Skoda Roomster

viti i prodhimit 2009 | 4.800 Euro

136.000 km, kambio manuale, 1.4 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo i montuar në fabrikë), ngjyrë e bardhë, 5 porta, kompjuter bordi, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, disqe çerkin lega origjinale 16” me goma të reja 100%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur.

Botuar më 13/03/2019
4.800,00 euro

Ford Fiesta

6.700 Euro

116.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur., prodhim“31 Dhjetor 2012” (prerje e re 2013), kambio manuale, 1.4 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag

Botuar më 13/03/2019
6.700,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2005 | 2.550 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, ne gjendje shume te mire me letra te rregullta dhe siguracion deri ne nentor 2019, shitet

Botuar më 13/03/2019
2.550,00 euro

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 1999 | 2.400 Euro

380.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, sistem terheqje, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, Ne gjendje shume te mire pune. Me taksa te paguara deri ne Tetor te 2019

Botuar më 13/03/2019
2.400,00 euro

Citroen C4

viti i prodhimit 2005 | 3.500 Euro

133 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, me letra te paguara deri ne nentor 2018. kontaktoni ne viber, ose ne mesanger., Shitet makine

Botuar më 12/03/2019
3.500,00 euro

Mercedez benz 200 D

viti i prodhimit 1996 | 320.000 Leke

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: blu e hapur, kondicioner, taksa te paguara deri ne dhjetor 2019

Botuar më 12/03/2019
320.000 leke

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.700 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 12/03/2019
5.700,00 euro

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 2005 | 6.000 Euro

Kambio: manuale, 2.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, taksat jane te paguara, shitet makine

Botuar më 12/03/2019
6.000,00 euro