Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Hyundai Santa Fe

viti i prodhimit 2011 | 9.000 Euro

199.000 km, kambio: automatike, 2.200 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, ??OKAZION?? Santa Fe 2.2 Naft 2011 4X4

Botuar më 28/08/2023
9.000,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 28/08/2023
890,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale,

1.300 Euro

Gjendja: e perdorur, karroca per invalid, skutera per invalid me bateri,karroca elektrike, karroca manuale, bateri gel, goma, karikus,, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 28/08/2023
1.300,00 euro

Opel Astra 2005

viti i prodhimit 2005 | 25 Euro

Kambio: manuale, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, airbag per pasagjerin, kondicioner, disqe alumini, Jepet makina me qera OPEL ASTRA 2005.

Botuar më 26/08/2023
25,00 euro/dite

Volkswagen MAKINA NE SHITJE - Golf 6

viti i prodhimit 2010 | 7.600 Euro

257.912 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, kondicioner, sedilje elektrike, disqe alumini, sensor parkimi, radio me usb, Shitet Golf 6 2.0 nafte Kambjo automatike DSG 6G Full Option vitprodhim 2010 i ardhur nga Gjermania , me dokumenta te rregullta Makina disponon: Timon me komanda, klima digitale, sedilje kamosh super e paster, sensore parkimi para dhe mbrapa, xhama te zi origjinal, xhama elektrike, pasqyra elektrike me ngrohje,CD player, mp3,aux, fenere me larje, disqe sport. Makina eshte ne gjendje perfekte.

Botuar më 25/08/2023
7.600,00 euro

Bmw MAKINA NE SHITJE - X3

viti i prodhimit 2012 | 12.800 Euro

170.000 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, 12800 euro me dogane te paguar dhe targa te vendosura nuk ka nevoje per asnje sherbim . whatsapp 00447448589079 tel 0692131616, SHITET BMW X3 PA DOGANE

Botuar më 24/08/2023
12.800,00 euro

Volkswagen MAKINA NE SHITJE - TIGUAN

viti i prodhimit 2011 | 10.800 Euro

183.000 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, cmimi 10800 me dogane dhe targa shqiptare te vendosura me 18 gusht, nuk ka nevoje per asnje sherbim whatsapp 00447448589079 tel 0692131616, SHITET VOLKSWAGEN TIGUAN

Botuar më 24/08/2023
10.800,00 euro

Ford Kuga

viti i prodhimit 2013 | 11.000 Euro

170.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 05 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 23/08/2023
11.000,00 euro

Hyundai Santa Fe

viti i prodhimit 2017 | 17.990 Euro

146.000 km, kambio: automatike, 1.995 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, kamera parkimi, pasqyra elektrike, hyundai santafe 2.0 crdi evgt 201717990 eur, HYUNDAI SANTAFE 2.0 CRDI eVGT 201717990 EUR

Botuar më 23/08/2023
17.990,00 euro

Makina ne shitje - FIAT DUKAT MALLRASH

viti i prodhimit 2002 | 2.000 Euro

Nafte, NE GJENDJE TE MIRE PUNE, DOKUMENTA TE RREGULLTA TAKSA TE PAGUARA. NGJYRE E BARDHE. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI.

Botuar më 22/08/2023
2.000,00 euro
)