Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Smart Panoramike

viti i prodhimit 2001 | 1.200 Euro

Benzine, ngjyra: e kuqe me gri, ne gjendje te mire pune, dokumenta te rregullta. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 13/09/2019
1.200,00 euro

Volkswagen passat

viti i prodhimit 2007 | 5.300 Euro

279.000 km, kambio: automatike, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e hirte (gri), sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, full opsions,perdoruesi i pare ne Gjermani, jo ne koncensionar. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe shume e mirembajtur, full opsions, me dy celesa (pulta per ndezje). Pa asnje gervishtje jashte, tapiceri shume e paster. Dokumentat + siguracion te paguara

Botuar më 12/09/2019
5.300,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2003 | 1.900 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, letra te perfunduara, 4-5 litra/100km. Disqe Alumini. Gjendje shume e mire. Shitet per arsye mosperdorimi. Taksat, Kolaudimi dhe Siguracioni kanë mbaruar ne Nentor 2018

Botuar më 12/09/2019
1.900,00 euro

Autobus Mazda

viti i prodhimit 1999 | 3.200 Euro

82.000 km, ne gjendje te mire, 2.2 diesel, i pershtatshem per mall+pasagjer. taksa te paguara ne momentin e shitblerjes, tek gome, i pershtatshem per qytet, 12+1 vende

Botuar më 12/09/2019
3.200,00 euro

Renault Clio

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

Kambio: manuale, 1.200 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, Shes Renault Clio 2004 benxin gaz. Makina eshte ne gjendje shum te mire nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi.

Botuar më 12/09/2019
2.200,00 euro

Toyota Corolla Verso

4.300 Euro

240.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalike, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, nuk ka nevoje per asnje sherbim. Dokumenta per 1 vit

Botuar më 11/09/2019
4.300,00 euro

Mercedez benz class

35.000 Leke

Perdoret si taxi, me dokumenta te paguara, jepet me qera

Botuar më 11/09/2019
35.000 leke

Toyota corolla verso

4.600 Euro

Viti 2004 200 nafte, e pershtatshme per familje version monovolume

Botuar më 11/09/2019
4.600,00 euro

Volvo S80

viti i prodhimit 2000 | 1.700 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, ngjyra: gri metalizato, me letra te rregullta dhe te paguara per nje vit

Botuar më 11/09/2019
1.700,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2004 | 3.400 Euro

230.000 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, 4 dyer, ngjyra: blu, me dokumenta te rregullta per 1 vir, shitet

Botuar më 11/09/2019
3.400,00 euro